img

Kress Eesti alustas oma tegevust aastal 2010. Algselt kuulusid tootevalikusse ainult Saksa firma Kress tooted (sellega seonduvalt ka meie nimeks Kress). Aasta aastalt on aga lisandunud uusi partnerfirmasid, tänu kellele on tootevalik oluliselt laiemaks ja mitmekesisemaks muutunud.

2011. aastast on meie juures saadaval Gölzi teemanttehnika (lõikekettad, puurid, lihvkettad jne). Tänaseks on lisandunud teemanttehnikat veel mitmelt erinevalt firmalt nagu Husgvarna, AGP, Distar jt. Omame selles vallas head kogemust ja oleme läbinud ka mitmeid teemanttehnika alaseid koolitusi Saksamaal.

Meie esinduses on on olemas nii lasernivelliirid kui ka joonlaserid firmadelt Theis ning Lamigo. Tegeleme ka nende hoolduse ning kalibreerimisega. Tootevalikust leiate ka Saksamaa ühe vanima tööriistatootja Fein toodangut. Klientide lemmik universaaltööriist ehk multitööriist on ülimalt populaarne ning ilmselgelt lähimat tutvustamist ei vaja.

Saadaval on kinnitustarvikud firmadelt Fischer ning Arvex. Samuti on olemas Hispaania tootja Stayer saed ning keevitused. Valikus on ka lai valik elektrigeneraatoreid.

2018. aastal alustasime koostööd Korea firmaga Keyang, kes pakub laia valikut kvaliteetseid tööriistu. Nõudlus nende toodete järele on pidevalt kasvanud ja klientide tagasiside väga positiivne. Alates 2019 esindame Eestis Husqvarna ehitustehnika valdkonda, mille valikusse kuuluvad betoonisilurid, vibroplaadid, tamperid, teemantsaed jpm.

#

Koostööd teeme ka firmaga Bosch ning Barikelli (hinnatud betoonivalajate seas.)

Meie juurest ostetud tööriistadele pakume ka hoolduse ning remondi teenust. Taastame ka teemantpuure, hooldame ning kalibreerime lasereid jne.


AS SEB Pank Swedbank AS AS LHV Pank Luminor Bank AS Citadele Banka Coop Pank In Bank HRX kuller DPD Omniva Italla smarytpost
Top