img

Kress eesti alustas oma tegevust aastal 2010. Algselt kuulusid tootevalikusse ainult saksa firma Kress tooted (sellega seoduvalt ka meie nimeks Kress). Aasta aastalt on aga lisandunud uusi partnerfirmasid ning sellega seoses on tootevalik mitmekesisemaks muutunud

2011-ndast aastast on meie juures saadaval Gölzi teemanttehnika(lõikekettad,puurid lihvkettad jne.)Tänase seisuga on aga lisandunud teemanttehnikat mitmetelt erinevatelt firmadelt(Husgvarna,AGP,Distar jt.) Omame selles vallas juba piisavalt head kogemust ja oleme läbinud ka mitmeid teemanttehnika alaseid koolitusi Saksamaal.

Meie esinduses on on olemas nii lasernivelliirid kui ka joonlaserid firmadelt Theis ning Lamigo.Samas tegeleme ka nende hoolduse ning kalibreerimisega.Tootevalikust leiate ka Saksamaa ühe vanima eletritööriista tootjafirma Fein toodangut(universaaltööriist ehk multitööriist on ülimalt populaarne ning ilmselgelt lähimat tutvustamist ei vaja).

Saadaval on kinnitustarvikud firmadelt Fischer ning Arvex.Samuti on olemas Hispaania tootja Stayer saed ning keevitused,ka elektrigeneraatorid.

2018.aastal said loodud sidemed Korea firmaga Keyang.Nende tööriistad on vägagi kvaliteetsed ,nõudlus on pidevalt kasvanud ja tagasiside klientidelt vägagi positiivne. Alates aastast 2019 esindame eestis Husgvarna ehitustehnika valdkonda kus valikusse kuuluvad betoonisilurid,vibroplaadid ,tamperid ,teemantsaed jpm.

#

Koostööd teeme ka firmaga Bosch ning Barikelli (hinnatud betoonivalajate seas.)

Meie juurest ostetud tööriistadele pakume ka hoolduse ning remondi teenust.taastame ka teemantpuure,hooldame ning kalibreerime lasereid jne.


AS SEB Pank Swedbank AS AS LHV Pank Luminor Bank AS Citadele Banka Coop Pank HRX kuller DPD Omniva Italla smarytpost
Top